Anamur Otel,Anamur İskele Otel

Anamurda Pansiyon

Anamur çok uzun zamandır hevesle tatile gittiğim tatil mekanlarından biri. Ben kişisel olarak kalmak için Anamur apartlarını tercih ediyorum. Anamur Yöresini seviyorum sebebi Anamurun haddinden fazla sessiz olması. Anamura önceki yıllarda tatil amacıyla gittiyseniz söylediklerimi oldukça iyi anlamış olmalısınız.
Buna ek olarak Anamur sahili de mükemmel yerlerden. Lakin Anamur apart pansiyonları epey pahalı oluyor. Bundan dolayı Anamura gitmeden önce kalacağınız pansiyondan rezervasyon yapmalısınız. Böylece gideceğiniz otelde daha ucuz şekilde kalırsınız.
Pansiyonlar pahalı olabiliyor çünkü Hatay tatilcileri haftasonları Anamura ciddi ciddi akın ediyorlar. Biliyorum ki Anamura tatile gidince her zaman gitmek arzusunda olacaksınız.
Anamur Mersin ilinde bulunur. Anamur apart tercih edecekseniz yazla birlikte erken rezervasyon yapılmalı. Genelde apart oteller fazla tercih edildiğinden} dolu olabiliyorlar. Anamuru beğeneceğinizden tamamen eminim.
Anamurda pansiyon seçerken İskele bölgesinde olması iyi olacaktır. Sebebi Anamurda bütün tatil aktivitelerinin bu bölgede yoğunlaşmış olmasıdır. İskelede birbirinden güzel bir çok otel veya pansiyon bulabilirsiniz.


anamur ucuz pansiyon