Anamur Ucuz Pansiyon

Anamur Ucuz Otel

Anamur yıllardır hevesle tatilimi geçirdiğim yerlerden biri. Ben şahsen kalmak için Anamur apartlarını tercih ediyorum. Anamur Beldesini seviyorum sebebi Anamurun haddinden fazla temiz olması. Anamura daha önce tatile gittiyseniz ne dediğimi çok iyi bilirsiniz.
Buna ek olarak Anamur denizi de harika ötesi yerlerden. Lakin Anamur apart pansiyonları oldukça pahalı oluyor. Bundan dolayı Anamura tatiline çıkmadan önce gideceğiniz apart pansiyondan rezervasyon yaptırmalısınız. Bu şekilde gideceğiniz pansiyonda daha ekonomik şekilde kalırsınız.
Apart Oteller fazla pahalı olabiliyor çünkü Hatay tatilcileri özellikle Pazar Anamura ciddi ciddi akın ediyorlar. Şundan Eminim ki Anamura bir kere gidince her zaman gitmek arzusunda olacaksınız.
Anamur Mersin yöresinde bulunur. Anamur apart tercih edecekseniz ilkbaharda erken rezervasyon yapmalısınız. Çoğu zaman Anamur apartları çok tercih edildiğinden} dolu olurlar. Anamuru beğeneceğinizden kesinlikle eminim.
Anamurda pansiyon seçerken İskele bölgesinde olması güzel olacaktır. Sebebi Anamurda tüm tatil aktivitelerinin bu bölgede yoğunlaşmış olmasıdır. İskelede deniz manzaralı bir sürü otel veya apart otel bulabilirsiniz.


anamur denize sıfır pansiyonlar