Anamurda Pansiyon

Anamur Ucuz Pansiyon

Anamur yıllardır arzuyla tatile gittiğim tatil cennetlerinden biri. Ben şahsen kalmak için Anamur pansiyonlarını tercih ediyorum. Anamur Beldesini seviyorum çünkü Anamurun fazla güzel olması. Anamura geçmiş yıllarda tatil için gittiyseniz ne dediğimi iyi anlarsınız.
Ayrıca Anamur denizi de mükemmel ötesi yerlerden. Ama Anamur apartları bayağı pahalı oluyor. Bu yüzden Anamura tatile gitmeden önce kalacağınız pansiyondan rezervasyon yapmalısınız. Böylece tatil yapmayı düşündüğünüz otelde daha ekonomik şekilde kalırsınız.
Apart Oteller fazla pahalı olabiliyor çünkü Hatay tatilcileri haftasonları Anamura ciddi ciddi akın ediyorlar. Şundan Eminim ki Anamura bir kere gittikten sonra her sene gitmek isteyeceksiniz.
Anamur Mersin bölgesinde bulunur. Anamur apart tercih edecekseniz yazla birlikte rezervasyon yaptırmalısınız. Özellikle apartlar çok tercih edildiğinden} dolu oluyorlar. Anamuru seveceğinizden tamamen eminim.
Anamurda otel seçerken İskele bölgesinde olması güzel olacaktır. Sebebi Anamurda tüm tatil aktivitelerinin bu civarda yoğunlaşmış olmasıdır. İskelede birbirinden güzel bir çok otel veya pansiyon bulabilirsiniz.


http://anamurotel.ra6.org/anamur-kap-otel