Anamurda Pansiyon

Anamur Tavsiye Pansiyon

Anamur çocukluğumdan beri severek tatile gittiğim tatil yörelerinden biri. Ben şahsen kalmak amacıyla Anamur otellerini tercih ediyorum. Anamuru seviyorum çünkü Anamurun fazla sessiz olması. Anamura önceki yıllarda tatil amacıyla gittiyseniz sözlerimi çok iyi bilirsiniz.
Bununla birlikte Anamur denizi de mükemmel ötesi yerlerden. Ama Anamur apartları epey pahalı gelebiliyor insana. Bu yüzden Anamura gitmeden önce kalacağınız otelden rezervasyon yaptırmalısınız. Böylece kalacağınız otelde çok daha ekonomik biçimde kalırsınız.
Pansiyonlar çok pahalı olabiliyor çünkü Adana tatilcileri Cumartesi ve Pazar Anamura resmen akın ediyorlar. Şundan Eminim ki Anamura bir kere gittikten sonra her zaman gitmek isteyeceksiniz.
Anamur Mersin ilinde bulunur. Anamur apart tercih edecekseniz yazın başında rezervasyon yaptırmalısınız. Genelde apartlar fazla tercih edildiğinden} dolu olurlar. Anamuru seveceğinizden kesinlikle eminim.
Anamurda otel seçerken İskele bölgesinde olması güzel olacaktır. Çünkü Anamurda tüm tatil aktivitelerinin bu bölgede yoğunlaşmış olmasıdır. İskelede birbirinden iyi bir çok otel veya apart otel bulabilirsiniz.


anamur pansiyonları