Mesane Kanserine Çare Bulundu

Kanser, hücrelerde DNA’nın zedelenmesi sonucu hücrelerin kontrol dışı gereğinden fazla bir biçimde büyümesi ve miktarının artmasıdır. 1 günde bedenimizde yaklaşık olarak 10.000 kanserli hücre olmasına rağmen bağışıklık sistemimiz her daim vücudumuzu araştırır ve kanserli hücreleri ortadan kaldırır. Sağlıklı beden hücreleri kendini bölme potansiyeline sahiptirler. Hasara uğrayan hücrelerin sıfırlanması ve hasar gören dokuların tedavi görmesi amacıyla bu potansiyellerini kullanırlar. Ancak bu güçleri de sınırlıdır. Sonsuz bölünemezler. Her hücrenin yaşam süresi boyunca sınırlı bölünebilme sayısı mevcuttur. Sıhhatli bir hücre ne zaman bölünebileceğini farketme gücüne yeteneğine sahiptir
Fakat kanser hücreleri, bu yeteneği yitirir, kontrolsüz bölünmeye başlar ve fazlaşırlar.çoğalırlar. Kanser hücreleri toplanarak urları meydana getirirler. Urlar normal dokuları sıkıştırabilirler. Eğer kanser hücreleri oluştukları urdan ayrılırsa, kan veya lenf dolaşımı aracılığı ile bedenin diğer bölümlerine karışabilirler. Gittikleri bölgelerde ur meydana getirir ve hızla çoğalmaya devam ederler. Kanserin bu biçimde bedenin farklı bölümlerine yayılması olayına metastaz ismi verilir.

Kansere Çare
Gelecekten Mucize İksirler Kitabı yazarı Vahdet Tobias Turkon kanser de dahil bir sürü hastalığa çözüm olan iksirler öğretiyor.
Kan Kanserine Çözüm,Kanser den düzelen hastalar

http://bilgideposu.ra6.org/saglik/kanser/prostat-kanseri-belirtileri.htm